KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7437031
nr 743 7031
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Brudtärnan, signerad, 14, 9x19, 8, Hjert & Hjert, nr. 204
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:59:17
27/2 18:54:17
27 feb
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn